  • Mfr # TFP101SBF23X037MG
  • Zoro # G904486334
Width
23"
Color
Moss Green
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Board-n-Batten
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X037MG
Width
23"
Height
37"