  • Mfr # TFP101SBF23X059MG
  • Zoro # G204487215
Width
23"
Color
Moss Green
Material
Expanded PVC
Shutter Design
4 Board Spaced
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X059MG
Width
23"
Height
59"