  • Mfr # TFP101SBF23X060MG
  • Zoro # G204486904
Width
23"
Color
Moss Green
Board-n-Batten
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X060MG
Width
23"
Height
60"