  • Mfr # TFP101SBF23X032CH
  • Zoro # G604490877
Width
23"
Color
Ocean Swell
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X032CH
Width
23"
Height
32"