  • Mfr # TFP101SBF23X070SB
  • Zoro # G004491979
Width
23"
Color
Peaceful Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Board-n-Batten
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X070SB
Width
23"
Height
70"