  • Mfr # TFP101SBF23X073SB
  • Zoro # G604486344
Width
23"
Color
Peaceful Blue
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
4 Board Spaced
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101SBF23X073SB
Width
23"
Height
73"