  • Mfr # TFP101SBF23X051MR
  • Zoro # G504490908
Width
23"
Color
Pepper Red
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
4 Board Spaced
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101SBF23X051MR
Width
23"
Height
51"