  • Mfr # TFP101SBF23X054MR
  • Zoro # G604486016
Width
23"
Color
Pepper Red
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X054MR
Width
23"
Height
54"