  • Mfr # TFP101SBF23X064PT
  • Zoro # G104489395
Width
23"
Color
Pure Turquoise
Material
Expanded PVC
Shutter Design
4 Board Spaced
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101SBF23X064PT
Width
23"
Height
64"