  • Mfr # TFP101SBF23X072PT
  • Zoro # G204484931
Width
23"
Color
Pure Turquoise
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
4 Board Spaced
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X072PT
Width
23"
Height
72"