  • Mfr # TFP101SBF23X041SG
  • Zoro # G504488202
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
23"
Color
Seaglass
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Board-n-Batten
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101SBF23X041SG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
23"
Height
41"