  • Mfr # TFP101SBF23X049SG
  • Zoro # G904489960
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
23"
Color
Seaglass
Material
Expanded PVC
Shutter Design
4 Board Spaced
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101SBF23X049SG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
23"
Height
49"