  • Mfr # TFP101SBF23X059SG
  • Zoro # G204487116
Width
23"
Color
Seaglass
Board-n-Batten
Shutter Design
4 Board Spaced
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101SBF23X059SG
Width
23"
Height
59"