  • Mfr # TFP101SBF23X075SG
  • Zoro # G104485953
Width
23"
Color
Seaglass
Material
Expanded PVC
Shutter Design
4 Board Spaced
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X075SG
Width
23"
Height
75"