  • Mfr # TFP101SBF23X077SG
  • Zoro # G704487098
Width
23"
Color
Seaglass
Material
Expanded PVC
Shutter Design
4 Board Spaced
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X077SG
Width
23"
Height
77"