  • Mfr # TFP101SBF23X030SM
  • Zoro # G104489890
Width
23"
Color
Shadow Mountain
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101SBF23X030SM
Width
23"
Height
30"