  • Mfr # TFP101SBF23X040SM
  • Zoro # G604487341
Width
23"
Color
Shadow Mountain
Material
Expanded PVC
Shutter Design
4 Board Spaced
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101SBF23X040SM
Width
23"
Height
40"