  • Mfr # TFP101SBF23X051SM
  • Zoro # G504492087
Width
23"
Color
Shadow Mountain
Material
Expanded PVC
Shutter Design
4 Board Spaced
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X051SM
Width
23"
Height
51"