  • Mfr # TFP101SBF23X042HB
  • Zoro # G904488444
Width
23"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101SBF23X042HB
Width
23"
Height
42"