  • Mfr # TFP101SBF23X036OB
  • Zoro # G804486144
Width
23"
Color
Starless Night Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Board-n-Batten
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101SBF23X036OB
Width
23"
Height
36"