  • Mfr # TFP101SBF23X048OB
  • Zoro # G004490200
Width
23"
Color
Starless Night Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Design
4 Board Spaced
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101SBF23X048OB
Width
23"
Height
48"