  • Mfr # TFP101SBF23X068TU
  • Zoro # G104491565
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
23"
Color
Turmeric
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101SBF23X068TU
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
23"
Height
68"