  • Mfr # TFP101SBF23X030UN
  • Zoro # G104491480
Width
23"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101SBF23X030UN
Width
23"
Height
30"