  • Mfr # TFP101SBF23X064UN
  • Zoro # G404489637
Width
23"
Height
64"
Color
Unfinished
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X064UN
Width
23"
Height
64"