  • Mfr # TFP101SBF23X068UN
  • Zoro # G504491455
Width
23"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X068UN
Width
23"
Height
68"