  • Mfr # TFP101SBF23X069UN
  • Zoro # G604491614
Width
23"
Color
Unfinished
Material
Expanded PVC
Shutter Design
4 Board Spaced
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X069UN
Width
23"
Height
69"