  • Mfr # TFP101SBF23X029WH
  • Zoro # G604490846
Width
23"
Color
White
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X029WH
Width
23"
Height
29"