  • Mfr # TFP101SBF23X050WH
  • Zoro # G404491791
Width
23"
Color
White
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101SBF23X050WH
Width
23"
Height
50"