  • Mfr # TFP101SBF23X062WR
  • Zoro # G904488512
Width
23"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101SBF23X062WR
Width
23"
Height
62"