  • Mfr # TFP101SBF23X070WR
  • Zoro # G604492338
Width
23"
Color
Wine Red
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Board-n-Batten
Shutter Design
4 Board Spaced
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101SBF23X070WR
Width
23"
Height
70"