  • Mfr # TFP001HS12X053AN
  • Zoro # G204467798
Width
12"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS12X053AN
Width
12"
Height
53"