  • Mfr # TFP001HS12X068AN
  • Zoro # G904465094
Width
12"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X068AN
Width
12"
Height
68"