  • Mfr # TFP001HS15X052AN
  • Zoro # G204466029
Width
15"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X052AN
Width
15"
Height
52"