  • Mfr # TFP001HS15X070AN
  • Zoro # G704464853
Width
15"
Color
Antigua
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X070AN
Width
15"
Height
70"