  • Mfr # TFP001HS12X048BL
  • Zoro # G604464472
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X048BL
Width
12"
Height
48"