  • Mfr # TFP001HS15X072BL
  • Zoro # G604466407
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS15X072BL
Width
15"
Height
72"