  • Mfr # TFP001HS18X077BL
  • Zoro # G204479876
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X077BL
Width
18"
Height
77"