  • Mfr # TFP001HS12X041BT
  • Zoro # G204472051
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS12X041BT
Width
12"
Height
41"