  • Mfr # TFP001HS12X070BT
  • Zoro # G204466203
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X070BT
Width
12"
Height
70"