  • Mfr # TFP001HS15X031BT
  • Zoro # G304464802
Width
15"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X031BT
Width
15"
Height
31"