  • Mfr # TFP001HS15X036BT
  • Zoro # G004467936
Width
15"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS15X036BT
Width
15"
Height
36"