  • Mfr # TFP001HS15X052BT
  • Zoro # G304465984
Width
15"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS15X052BT
Width
15"
Height
52"