  • Mfr # TFP001HS18X071BT
  • Zoro # G904476311
Width
18"
Color
Burnt Toffee
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X071BT
Width
18"
Height
71"