  • Mfr # TFP001HS15X032CL
  • Zoro # G904465421
Width
15"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS15X032CL
Width
15"
Height
32"