  • Mfr # TFP001HS18X044CL
  • Zoro # G704483823
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS18X044CL
Width
18"
Height
44"