  • Mfr # TFP001HS18X032BR
  • Zoro # G504475974
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X032BR
Width
18"
Height
32"