  • Mfr # TFP001HS12X030ST
  • Zoro # G004465710
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HS12X030ST
Width
12"
Height
30"