  • Mfr # TFP001HS12X061ST
  • Zoro # G704473039
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS12X061ST
Width
12"
Height
61"