  • Mfr # TFP001HS12X062ST
  • Zoro # G404473650
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Hastings
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS12X062ST
Width
12"
Height
62"