  • Mfr # TFP001HS18X046ST
  • Zoro # G904485641
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Design
Hastings
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HS18X046ST
Width
18"
Height
46"